Stowarzyszenie SEP umieściło swoje placówki w ponad 20


Sepowskie kursy

Pragniesz zdobyć dobrze płatną posadę i szerokie grono swoich klientów? Nie stój w miejscu! Podnoś swoje kwalifikacje. Zainwestuj w kursy SEP, a pieniądze szybko ci się zwrócą. Stowarzyszenie SEP przeprowadza kursy dla osób z 3 fachów. Program G1 elektryczny obejmuje wiedzę z zakresu urządzeń elektrotermicznych, zespołów prądotwórczych, czy chociażby sieci trakcyjnych. Natomiast w grupie G2 energetycznej poznasz ciekawych informacji o działaniu pomp, wentylatorów, sprężarek, jak również kotłów parowych. Uprawnienia SEP z kategorii G3 gazowej pozwolą tobie z kolei na eksploatację oraz dozorowanie urządzeń i instalacji gazowych czy też turbin. Zdobywając Państwowe Świadectwo Kwalifikacyjne z wymienionych wcześniej kategorii, jesteś postrzegany jako wiarygodniejszy dla usługobiorców, a przy tym masz przewagę w trakcie rekrutacji do nowej firmy.

Nie masz pojęcia jak dostać się na kursy SEP? Musisz jedynie przejść na witrynę Stowarzyszenia Elektryków. Będziesz mógł wtedy wybrać najlepiej pasujący tobie terminy. Na kurs musisz mieć wolny zaledwie jeden dzień. Kursy SEP trwają 4 godziny zegarowe, a od razu po nich podchodzisz do egzaminu ustnego. Nie bój się jednak, iż sobie z nim nie poradzisz. Nasi prowadzący, którzy zdobyli szerokie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy, wyjaśnią ci każdy temat, o jaki może zapytać Komisja Egzaminacyjna. Na zajęciach treść zostanie przestawiona w formie prostych prezentacjach multimedialnych, a poza tym dostaniesz dodatkowe treści dydaktyczne. Jeżeli zależy tobie, żeby szybko otrzymać uprawnienia SEP na świadectwie, ureguluj wpłatę od razu po przeprowadzonym egzaminie. Dzięki temu zostaną ci http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/ one wydane już po 24 godzinach. Z innych formalności miej jeszcze tylko na uwadze, żeby zabrać ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego twoją tożsamość.

Stowarzyszenie SEP umieściło swoje placówki w ponad 20 dużych miastach w Polsce, takich jak Warszawa, Częstochowa, Bydgoszcz, Kielce czy Toruń. Nasze placówki czekają tam na ciebie w doskonale wyposażonych, nowoczesnych pokojach wykładowych. Jeśli jednak nie masz jak do nas dojechać, to mamy dla ciebie wspaniałą wiadomość, która na pewno cię ucieszy. O uprawnienia SEP możesz się starać też indywidualnie. Po prostu wskaż nam dogodniejszą dla ciebie lokalizację, a my wszystko tam dla ciebie zorganizujemy. Nasza propozycja skierowana jest także do ludzi znających jedynie język angielski i niemiecki.

Źródło newsa: