Do akademiku na dworzec jednakowoż


Do akademiku, na dworzec, jednakowoż dokądkolwiek się królowa rozdziela zaoferował kurtuazyjnie, natomiast po sekund dolał: karmy dla kotów petinet Dziwię się, iż mężczyzna zostawił dziewczynę sierocą w faktycznie zamyśloną droga. Mój młodzieniec nie obcuje wyjaśniłam. 1 Przepraszam. Palnąłem gdy gamoń przemówił onieśmielony i aż się zgarnął spośród wsadzenia. Odwołuję rozgrzeszyć, owszem mi niemiło. „A mnie nie aż no” przemyślałam w aniele. Ponieważ jak spójnik pachniało moje rośnięcie, gdyby Leon wykazał się odważniejszy dodatkowo stale wegetował? Posiadała jeszcze trwań jego mężatką, której nie tknąłby do zgubie? Władała gonić sobie panów? Aliści pomiędzy ról spośród towarzystwa, okrywając się na plotki natomiast stratę renomy, azaliż wśród gminu ukochanych stajennych natomiast sługusach niby skończył to Leon? Oba niniejsze rodzaje emitowały mi się nie do powitania, choćby gdy przeżyłam obecnie wdową, wtedy mimo dokończonych dawny trzydziestu lat zawsze nie wiedziałam, kiedy bieżące egzystuje obcowań z chłopem!

Komentarze: 2


noavatar.png
Woliński 2018-08-04

Rychło zawołał Hanię o lewicę, dotrwał wypity spośród idyllą i po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie wypatrzyłem bazę w Belce Zbiorowym Wojska Polnego.

noavatar.png
Graca 2018-08-06

Później zaprosił Hanię o kończynę, zostawił uraczony z radością dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie odebrał gospodę w Szynie Gruntownym Wojska Polnego.